Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Thursday, January 24, 2019

Mbahuni fort para se të shikoni këtë foto të modeles ruse (FOTO+16)

Modele më seks
i si Anastasiya akoma nuk keni parë.
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko e cila konsiderohet të jetë rivale e Kim Kardashian ka befasuar të gjithë me postimin e fundit.
Ajo ka postuar një imazh në Instagram, ku shfaqet mëse në formë dhe tejet e zjarrtë teksa ka vënë në pah linjat bombastike.
Me këto forma trupore të bujshme,  Kvitko ka sfiduar të gjitha modelet e tjera, fiziku i së cilës ju lë pa fjalë.
Anastasiya në Instagram është e ndjekur nga hiç më pak se mbi 9 milionë njerëz


No comments:

Post a Comment