Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Sunday, September 22, 2019

Encën e fotografojnë nga pas (FOTO)


Enca duket ‘zjarre’ në të brendshme.
Enca Haxhia njihet si një artiste që nuk heziton fare të ‘luaj’ me imagjinatën e ndjekësve të saj, këngëtarja sërish ka publikuar një foto provokuese.
Kësaj radhe në profilin e saj në Instagram ajo ka ndarë n jë imazh në të brendshme të kuqe ku të pasmet e saj duken më në formë se kurrë.
Brenda pak minutave ajo mori mijëra pëlqime dhe komente për paraqitjen e saj.Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

No comments:

Post a Comment