Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Sunday, September 29, 2019

Luana Vjollca tregon se kur do të martohet (VIDEO)


Moderatorja njëherësh dhe këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Luana Vjollca, mbrëmjen e sontme ka nisur sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”.


Loading...

Loading...

Loading...

No comments:

Post a Comment