Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Tuesday, September 17, 2019

Prezantuesja më seksi e motit, viktimë e hakerave: I publikojnë foto nudo në Instagram (FOTO)

“Vajza më e nxehtë e motit” në botë ka rënë viktimë e internetit pasi i kanë publikuar një foto të rreme nudo.
Meksikania Yanet Garcia u sulmua nga hakerat në internet të cilët pretendojnë se kanë një “kasetë seksi” . Hakerët u futen në llogarinë e saj dhe ndryshuan të gjitha detajet në Instagram. Ata postuan një foto që tregon prezantuesen seksi të zhveshur nudo, por që ishte e modifikuar.
Hakerat u kërkuan ndjekësve të klikojnë një linkun që përmbante “kasetën” e saj – e cila në të vërtetë i drejtoi ata në një faqe mashtruese duke kërkuar informacionin e tyre personal.
Garcia u bë e vetëdijshme për hackerimin dhe njoftoi fansat përmes llogarisë së saj në Twitter.Ajo gjithashtu i bëri thirrje Instagram-it që ta ndihmojë që ajo të rimarrë kontrollin e faqes.Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

No comments:

Post a Comment