Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Tuesday, September 17, 2019

Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e funditModelja kosovare, që jeton dhe vepron në SHBA ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër seksi
Ajo është në pushime, madje bashkë me këngëtaren Tayna, kurse sot ka ardhur me disa foto që i ka realizuar në pishinë.
Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

No comments:

Post a Comment