Lajme nga Bota e Showbizit

Breaking

Thursday, September 19, 2019

Zhvishet Enca, ja çfarë ka zgjedhur për t’i mbuluar pjesët intime (FOTO)


Enca Haxhia , me kritika të panumërta për imazhet që ndanë me publikun, nuk ndalon së provokuari me format e saj trupore.
Këngëtarja së fundmi ka publikuar dy foto në Instagram, ku shihet se nuk ka veshur asgjë, por pjesët intime, Enca, i ka mbuluar me një arushë dhe me një zemër ku shkruhet emri i saj.
Enca njihet për provokimet që i bënë fansave dhe gjithmonë daljet e saj përbëjnë lajm.
Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

No comments:

Post a Comment